Darba iespējas Caljan — Liepāja, Latvia

Mūsu darbinieki — mūsu vērtība

Mūsu uzņēmumā strādā talantīgi, personīgajā un uzņēmuma izaugsmē ieinteresēti cilvēki, kas ir gatavi nepārtraukti apgūt jaunas prasmes un zināšanas. Ikvienam jaunam darbiniekam tiek garantēta individuāla apmācība, kas ļaus apgūt jauno darba vidi un pienākumus, tā radot vērtīgu pamatu turpmākajai karjerai. Ja esat uz klientu orientēts komandas spēlētājs, priecāsimies jūs redzēt mūsu uzņēmumā. Karjera Caljan – jūsu iespēja personīgajai izaugsmei un labklājībai!

Klients vienmēr ir uzmanības centrā

Lai mūsu klienti vienmēr būtu apmierināti ar pakalpojumu, visās Caljan filiālēs tiek nodrošināti augsti pakalpojumu kvalitātes standarti un izcila darba efektivitāte. Labās prakses pastāvīga pilnveidošana, izmantojot kvalitāti un inovācijas visos mūsu organizācijas līmeņos, ļauj uzlabot rūpniecisko drošību un produktivitāti mūsu uzņēmumos visā pasaulē.

Turklāt, lai uzlabotu produktu kvalitāti, mēs sadarbojamies ar klientiem. Pateicoties klientu atsauksmēm, esam spējuši panākt maksimālu produktu drošības līmeni. Visi Caljan tehnoloģiskie risinājumi ir personalizēti, lai atbilstu klientu specifiskajām vajadzībām. Mūsu klienti ir galvenokārt eksprespasta paku pārvadātāji, izplatīšanas uzņēmumi un mazumtirgotāji, kas vēlas optimizēt iekraušanas / izkraušanas procesu un ievērojami uzlabot darba apstākļus uzņēmumā.

Efektivitātes nodrošināšanai Caljan ir izstrādāta īpaša kvalitātes menedžmenta sistēma, kuras centrā ir klients un viņa vajadzības. Mēs uzskatām, ka ikviens darbinieks ir svarīgs, lai klienti vienmēr būtu apmierināti, tāpēc, lai sasniegtu labāko rezultātu, mēs strādājam kopā.

Ko ražo Caljan?

Caljan biznesa pamatā ir būtisks atbalsts loģistikas nozarei. Tie ir uzticami materiālu apstrādes risinājumi, kas ļauj loģistikas kompānijām samazināt izmaksas, palielināt darbības kapacitāti un veidot efektīvu darba vidi. Latvijā mēs ražojam teleskopiskos konveijerus un citas specializētas iekārtas loģistikas nozarei. Teleskopiskie konveijeri tiek ražoti arī mūsu rūpnīcā Dānijā. Savukārt Vācijā izgatavojam speciālu aprīkojumu transporta dokumentu automātiskai marķēšanai un apstrādei.

Ražošana Latvijā

Caljan ir globāla kompānija, un, sākot tajā strādāt, Jūs kļūsiet par starptautiska kolektīva daļu. Mūsu uzņēmumā darbs nerimst ne mirkli – tā kā mūsu filiāles atrodas dažādās laika zonās, mēs spējam darboties ar neticamu jaudu un enerģiju. Tāpēc mēs meklējam darbiniekus, kas gan individuāli, gan komandā ik dienu ir gatavi pierādīt, ka ir paši labākie.

Latvijā Caljan ražotne atrodas Liepājā, patlaban tajā strādā apmēram 245 darbinieku: elektriķi, metinātāji, mehāniķi, inženieri un iepirkumu administratīvie darbinieki, kas atbild par iepirkumiem, tirdzniecības atbalsta un grāmatvedības speciālisti utt. Jau no 2020. gada septembra esam jaunajā Caljan ražošanas ēkā Brīvības ielā, kas ir viena no lielākajām un modernākajām fabrikām Liepājā. 

Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Orhūsā, Dānijā, savukārt filiāles darbojas arī citviet Vācijā, Latvijā, Apvienotajā Karalistē un Amerikā.

Vakances

Pārdošanas un produktu attīstības speciālists/-e

Projektu inženieris

Digitalizācijas speciālists/-e

No vacancies?

If there are no vacancies — or these do not match your qualifications — please send a short resumé and a covering note describing your career aspirations to our HR-department.

Contact HR
objectFitVideos();