Finance 1168X600 Px

Projektu inženieris

Caljan LSEZ SIA, aicina pievienoties komandai talantīgu un motivētu Projektu inženieri, kurš strādās pie projektu vadības uzdevumiem, nodrošinot to plānošanu, izpildi un monitoringu saskaņā ar noteiktajiem termiņiem.

Darba pienākumi:

  • Tehniskā uzdevuma/ projekta pārņemšana no pārdošanas nodaļas;
  • Precizēt specifikācijā esošās nepilnības, sadarbojoties ar pārdošanas nodaļu un klientiem;
  • Sekot līdz produkta ražošanas gaitai, piedalīties projekta pieņemšanā;
  • Sadarboties ar automatizācijas nodaļu ar projektu saistītos jautājumos;
  • 3D modeļu un rasējumu pielāgošana projekta specifikācijai;
  • Esošo mehānisko konstrukciju rasējumu rediģēšana;
  • Projekta nodošana iepirkumu nodaļai;
  • Sadarboties ar nodaļām uzņēmuma iekšienē, meitasuzņēmumiem citās valstīs;
  • Piedalieties iekārtu uzstādīšanas plānošanā un uzstādīšanas realizācijā;
  • Koordinēt uzstādīšanas nepilnību novēršanu un projekta noslēgšanu.

Prasības:

  • Iegūta augstākā izglītība inženierzinātnēs vai pēdējā kursa students;
  • Pieredze darbā ar 3D CAD programmām (SolidWorks vai Inventor);
  • Labas angļu valodas zināšanas (tostarp, tehniskā un lietišķā angļu valoda) - mutiski un rakstiski;
  • Izcilas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • Spēja patstāvīgi rast tehniskos risinājumus;
  • Spēja strādāt efektīvi gan individuāli, gan komandā.

Piedāvājam:

  • Atalgojumu no 1900 EUR/bruto mēnesī;
  • Nepieciešamās apmācības, kuras organizē darba devējs;
  • Apmaksātas pusdienas (no pirmās darba dienas);
  • Nelaimes gadījumu apdrošināšanu no pirmās darba dienas;
  • Veselības apdrošināšanu (pēc 4 mēnešiem);
  • Sporta zāles un peldbaseina abonementu (pēc pārbaudes laika);
  • Ērtu, drošu darba vidi modernā uzņēmumā Liepājā;
  • Izaugsmes iespējas starptautiskā uzņēmumā.
Itija Skunstiņa

Personāla speciālists

itija.skunstina@caljan.com

+371 26375612

objectFitVideos();