Finance 1168X600 Px

Digitālā mārketinga speciālists/-e

Caljan LSEZ sakarā ar paplašināšanos aicina kolektīvam pievienoties kolēģi DIGITĀLĀ MĀRKETINGA SPECIĀLISTA/-ES amatā!

Pienākumi:

  • Plānot un realizēt digitālā mārketinga kampaņas, pārvaldot budžetus un resursus;
  • Sadarboties ar saturu veidotājiem, dizaineriem un izstrādātājiem kampaņu izstrādes procesā;
  • Sekot un analizēt kampaņu veiktspēju, sagatavojot regulāras atskaites ar uz datiem balstītiem ieteikumiem;
  • Vienlaicīgi pārvaldīt vairākus projektus, nodrošinot termiņu ievērošanu ar augstas kvalitātes rezultātiem;
  • Izstrādāt un realizēt stratēģijas dažādās platformās (SEM, SEO, sociālie mediji, e-pasts, u.c. veida reklāma);
  • Optimizēt vietnes saturu, izmantojot SEO labāko praksi;
  • Pārvaldīt un optimizēt maksas reklāmas kampaņas (Google Ads, sociālie mediji) ģeotargetētai reklāmas plūsmai;
  • Sekot līdzi datu analītikai un sniegt ieteikumus uzlabojumiem;
  • Sadarboties ar saturu veidojošo komandu, izstrādājot SEO draudzīgu saturu;
  • Sekot līdzi digitālā mārketinga jaunumiem un ieteikt jaunus rīkus un stratēģiju;
  • Veikt konkurentu analīzi un salīdzināt digitālā mārketinga veiktspēju ar nozīmīgākajiem konkurentiem nozarē.

Prasības

  • Bakalaura grāds mārketingā, biznesā vai saistītā jomā;
  • Iepriekšēja pieredze digitālajā mārketingā un kampaņu vadīšanā;
  • Labi pārzināt SEO, SEM, sociālo mediju un e-pasta mārketingu;
  • Prasmes darbā ar analītikas rīkiem (piemēram, Google Analytics);
  • Labas projektu vadības prasmes, spēja ievērot projektu termiņus;
  • Radoša domāšana un labas analītiskās spējas;
  • Laba komunikācijas prasme;
  • Pieredze ar mārketinga automatizāciju un potenciālo klientu ģenerēšanu;
  • Pieredze konkurentu analīzē un salīdzināt digitālā mārketinga veiktspēju ar nozīmīgākajiem konkurentiem nozarē.

Mēs piedāvājam:

  • ATALGOJUMU sākot no 1600 līdz 1800 EUR/bruto mēnesī, atkarībā no darbinieka pieredzes un sasniegumiem;
  • Nepieciešamās apmācības, kuras organizē darba devējs;
  • Apmaksātas pusdienas (no pirmās darba dienas);
  • Bezmaksas karstie un aukstie dzērieni;
  • Veselības apdrošināšanu (pēc 4 mēnešiem);
  • Nelaimes gadījumu apdrošināšanu no pirmās darba dienas;
  • Sporta zāles un peldbaseina abonementu (pēc pārbaudes laika);
  • Ērtu, drošu darba vidi modernā uzņēmumā Liepājā;
  • Izaugsmes iespējas starptautiskā uzņēmumā.
Caljan Photo 1 (Logo)

Itija Skunstiņa

Personāla speciāliste

+371 26375612

itija.skunstina@caljan.com

objectFitVideos();